Novada iedzīvotāji, kuriem ir noslēgts līgums ar Ogres SIA “MARSS” 25. un 26. maijā bez maksas varēs nodot:

  • Makulatūru – žurnālus, biroja papīru, avīzes utml. – maisos, vai pārsietus ar auklu, lai tie būtu viegli savācami,
  • Stikla pudeles un burkas- maisos vai kastēs,
  • Nolietoto elektrotehniku (ledusskapji, veļas un trauku mazgājamās mašīnas, elektriskās krāsniņas un radiatorus, putekļu sūcējus, fēnus, gludekļus, kafijas automātus, tosterus, datorus, monitorus, printerus, televizorus, radioaparātus, urbjmašīnas, mobilie tālruņus un citas iekārtas) – neizjauktā veidā!

Vietas, kurās nepieciešams nodrošināt pakalpojumu – Baldones pagasta iedzīvotājiem – pieteikumi ir jāveic līdz 20.maijam, rakstot uz ogres.sia.marss@gmail.com vai zvanot pa tālruni 605022645, 26140399. Piesakot izvešanu, ir jānorāda adrese, sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma līguma Nr., tālruņa Nr., aptuvenais atkritumu apjoms, kā arī atkritumu frakcija – makulatūra, stikla pudeles, burkas vai elektropreces.

Daudzdzīvokļu namu iedzīvotājus līdz 20.maijam aicinām zvanīt SIA "BŪKS" pa tālruni: 67932700, vai sūtot e-pastu uz: info@siabuks.lv, norādot adresi, aptuveno atkritumu apjomu, kā arī atkritumu frakciju – makulatūra, stikla pudeles, burkas vai elektropreces.

Vienu dienu iepriekš uz pieteikumā norādīto tālr. nr. tiks nosūtīta īsziņa par to, kurā datumā plkst. 08:00 viss ir jāizliek ārpus teritorijas, vietā, kur var piekļūt ar speciālo transportu.

Par visiem neskaidrajiem jautājumiem aicinām vērsties par Baldones pagastu – Ogres SIA “MARSS”, rakstot uz e-pasta adresi ogres.sia.marss@gmail.com , kā arī darbdienās plkst. 8.00–17.00 zvanot uz Klientu centra tālruni: 65022645, 26140399.

Bezmaksas riepu pieņemšanas akcija Baldones laukumā: https://www.ogresmarss.lv/aktualitates/params/post/4019716/

Par Baldones laukumu informāciju var atrast šeit: https://www.ogresmarss.lv/produkti/skiroto-atkritumu-apsaimniekosana/